MilkBlogger
Працюємо над завершенням грудного вигодовування
Для перегляну нашої зустрічі від 15 травня 2024 року натисніть кнопку PLAY
Деякі вхідні дані
Марина і Агата
Агаті 5 місяців і 1 тиждень, вага 6500 г

На початку годування трапились глибокі травми сосків, які довго заживали і мали додаткові інфекції, що підлягали лікуванню.

Марина стикнулась з закупорками в соску, які повторюються кожні 2-3 тижні. Майже кожного разу вона їздить до першого пологового будинку на розціджування. 10-11 січня вперше відбувся мастит, через який лікарка призначила курс антибіотиків. Пізніше був ще один мастит. Марина страждає на тиреоидит ті ендометріоз. Хвилюється щодо генетичного спадку, який вона та її чоловік можуть передати Агаті. В той самий час, надмірна кількість порад і приписів, які Марина виконує щодня, призводить до депресивного настрою і вона вважає за краще завершити грудне вигодовування.

З понеділка Марина виходить на роботу, але це робота з дому і вона матиме постійний доступ до Агати. Вдома також допомагає бабуся Агати.

Режим дня:
7:30 - пробудження + груди
9:30-10:00 - І сон
10:40 - пробудження + груди
13:00 - ІІ сон
13:40 - пробудження + груди
16:00 - ІІІ сон
17:00 - пробудження + груди
19:30 - ІV сон
20:10 - пробудження + груди
21-21:30 - нічний сон + груди
1:00 - груди
3:00 - груди
7:00 - груди
Задачі на тиждень
1. Спробуйте відкинути всі рекомендації про власні груди, яких ви дотримуєтесь протягом дня. Скоротимо їх лише до однієї вправи, яку ви маєте виконувати щоранку у пролактиновий пік - ваше годування о 3-й ранку:
Нагадаю, що детально цю техніку я демонструю в своєму практикуму по роботі з білими цятками:
BOYZ
She has been nominated for an Academy Award, two Grammy Awards, and the Mercury Prize
Якщо протягом цього тижня знову трапиться закупорка соска, почніть діяти так, як я показую в цьому практику, на самому початку, коли тільки починається відчуття печії в сосках. Спробуйте впоратись з цим самостійно.
2. Відвідайте лікаря дерматолога і попитайтесь у нього щодо ймовірності наявності поліпів на сосках. Можливо зараз, у більш загоєному вигляді, йому стане більш очевидні можливі утворення, або він підтвердить їхню відсутність.
3. Запишіться на курс масажу, який допоможе вам з розслаблення верхньої частини тулуба і сприятиме легшому вивільненню молока і всьому, що в цьому молоці може бути.
4. З того, що ми проговорили щодо вашого харчування, що може зменшити ймовірність виникнення нових накопичень в грудях:
  • Пити достатньо чистої води
  • Виключити з раціону горіхи
  • Тимчасово припинити прийом вітаміну Д
  • Лецитин можна продовжувати приймати.
5. Заміняємо два годування і вводимо суміш:
Годування грудьми о 10:30 і о 17:00 замініть на годування з пляшки. Для цього підготуйте 100 мл суміші на одне годування. Щоб знизити ризик травмування дитиною ваших сосків, використовуйте соску на пляшці, яка поступово розширюється до основи, що дозволить Агаті глибше засмоктувати її. Приклад такої соски:
В той самий час, коли ви заміняєте прикладання, звертайте увагу на відчуття у грудях. Коли ви відчуваєте, що груди наповнені:
1) зробіть ті самі ранкові рухи з соском
2) зцідіть обидві груді "на половину", що відчуття наповнення пройшло, але молоко в грудях ще лишалось
3) не доводьте до переповнення, підціджуйте, коли груди наповняться
Моніторинг і подальша робота
Ми з вами на зв'язку в чаті. Пишіть туди всі запитання, що виникатимуть у вас протягом тижня. Також в чаті домовимось з вами про наступну зустріч, щоб, спираючись на результати за тиждень, розпланувати роботу на ще один тиждень. І так, поступово і послідовно, ви замінюватимете годування грудьми сумішшю, зменшуватимете лактацію з увагою до свого здоров'я, і закінчете грудне вигодовування десь на 6-му місяці як раз з введенням прикорму.