MilkBlogger
Працюємо з прикладанням і допомагаємо Вальдемару здобувати більше молока з грудей
Для перегляду нашої зустрічі від 27 жовтня 2024 року натисніть кнопку PLAY
Деякі вхідні дані
Вальдемар народився 18 жовтня з вагою 3680 г. На 4-ту добу він все ще скидав вагу, тому лікарка назначила догодовування по 30 мл "кожного годування". Ольга скаржиться на болісні прикладання до грудей. Вона зважує Вальдемара щогодування, щоб впевнитись, що він набрав 65 г, тому що саме після такої цифри він поводить себе спокійно і виглядає ситим. Якщо вага виходить меншою, Ольга додає догодовування сумішшю або зцідженим молоком, щоб дістатись цієї цифри. Таким чином, кількість догодовування на добу за останні дні була наступною:
23.10 - 56 мл
24.10 - 70 мл
25.10 - 126 мл
26.10 - 340 мл (годування в цей день були особливо болісними, тому годувала Ольга лише однією груддю)

Перерви між годуванням складають від 2,5 до 4 годин, в середньому виходить 5-7 годувань на добу. Є велика перерва між годуваннями під час денної прогулянки до 4 годин, а також під час вечірнього сну приблизно з 16:30 до 19:00.

У Ольги присутні медичні аспекти, пов'язані зі здоров'ям спини, що впливає на позу під час годування і складнощі у прикладанні.

Також присутні 3-4 зціджування на добу, які майже забезпечують добовий об'єм догодовування.

Запит - безболісні годування, виключно грудне вигодовування, достатній набір ваги у дитини.

18.10 - 3680 г
22.10 - 3285 г (ввели догодовування за призняченням лікарки)
___
1.11 - очікуємо повернення ваги при народженні - близько 3680 г, щонайменше - 3655 г із розрахунку за графіком з набором ваги 370 г на тиждень

Правила зважування:
  1. Один раз на тиждень
  2. Один і той самий час
  3. Одні й ті самі ваги
  4. Одна й та сама дитина :)
  5. Без одягу й підгузку
Графік набору ваги Вальдемара - фактичний і прогнозований
Задачі на перший тиждень
1. Збільшість кількість годувань. Орієнтуйтесь щонайменше на 8-10 годувань на добу. Цей необхідний мінімум, який може задовольнити потребу малюки в харчуванні на добу.

Згідно вашого розпорядку дня, можна додати одне годування після прогулянки (близько 14-ї години дня) і ще одне ввечері. Якщо вечірній сон триває вже 2 години поспіль, почніть будити сина для годування.


2. Працюємо з прикладанням. Надсилайте свої успіхи з прикладання в наш чат, знімаючи відео за цією інструкцією:
Нагадаю основні моменти:
  • опора спини, подушка за спиною
  • подушка, що тримає лікоть з дитиною
  • щільне прикладання
  • зміщуйте Вальдемара якомога більше в бік його ніг, щоб він піднімаг голову за соском і широко відкривав рот - це усуне біль
  • в запису нашої зустрічі ви можете переглянути ще раз ту позу, яку ви назвали найзручнішою для вас, приблизно на 1год 40 хв консультації.
3. ХС-НХС (харчове смоктання - нехарчове смоктання).
Кожне годування виглядає так:
  1. Даєте одну грудь. Коли бачите, що Вальдемар перестав її активно смоктати, даєте другу грудь.
  2. Коли бачите, що й другу вже не активно смокче, знову прикладаєте до першої.
  3. Коли він вже не смокче активно ані першу, ані другу грудь, даєте зціджене молоко або суміш (що є в наявності), якщо вже настав час догодовування.
  4. Якщо між годуваннями була невелика перерва і час догодовування ще не настав, на цьому годування можна завершити.
  5. Груди можете давати скільки завгодно разів на день, намагаючись не робити перерви довшими за 2-2,5 години (рахується від початку годування).
4. Розподіліть 100 мл догодовування протягом дня, наприклад, на 4 годування по 25 мл. Якщо ви побачите, що такий розподіл вам незручний і ви хотіли б, щоб син виглядав більш ситим після годування, ви можете розподілити ці 100 мл між 3-х або 2-х догодовувань, по 33 або 50 мл відповідно.

Наприклад, ви можете орєнтуватись на поведінку сина протягом дня і давати догодовуванні після тих годувань грудьми, коли він поводить себе найнеспокійніше.

Продовжуйте давати догодовування пальцевим методом.
5. Зціджування використовуйте лише у випадках наявного вільного часу і відсутності втоми. Завжди обирайте відпочинок, ніж зціджування, якщо відчуваєте в цьому потребу. Не звертайте увагу на кількість зціджуваного, наразі це не має великого значення, ми працюємо не над збільшенням кількості зцідженого, а навпаки - над збільшенням кількості здобутого молоко напряму дитиною.
Моніторинг и подальша работа
Ви можете зважувати дитину так часто, як вам це зручно для найбільшого вашого внутрішньго спокою. Але орієнтуватись поки що є сенс на показники не частіше, аніж раз на день. Помічайте собі зважування згідно правил зважування, вказаних вище, але щодня - один і той самий час.

Будь ласка, пишіть або залишайте голосові повідомлення у нашому чаті в телеграм. Наступне зважування, яке стане для нас орієнтиром, відбудеться 1 листопада. Наступна зустріч - через тиждень, приблизно 3 числа, за домовленістю.