Підтримка матерів

Міфічний світ ідеальних пологів

МІФІЧНИЙ СВІТ ІДЕАЛЬНИХ ПОЛОГІВ

Оксана вмикає встановлений на смартфоні додаток і починає відслідковувати перейми. Кожні 15 хвилин, але стабільно. Здається це воно!

Чоловік дістає підготовлений до цієї події надувний басейн, наповнює його підігрітою Моршинською, додає трохи ароматичної солі і прикрашає пелюстками бузкових еустом, поки Оксана запалює свічки, вимикає світло, дістає масажери і фітнес м’яч. Нарешті вона може вдягнути цю неймовірну ніжну нічну сорочку з найтоньшого органічного ахімса шовку, яку вона замовляла через знайомих з Гоа. Коханий підвішує до стелі слінг, вмикає підготовлений список відтворення. Лунає атмосферний лаунж, Оксана ніби то засинає, ніби то медитує на кожній переймі, занирюючись все глибше всередину себе.

Тим часом чоловік телефонує доулі, акушерці, лікарці гінекологині, двом бригадам швидкої з різних приватних клінік на всяк випадок, які за 2 хвилини вже у них біля дому, але не заходять, доки Оксана не буде готова їх запросити.

Час між переймами скорочується, Оксана переміщується до басейну та просить зайти доулу. Доула сидить у кутку, в’яже панчохи і від її присутності Оксані стає ще легше. Нарешті через 2 години перейми переходять в потуги і легким рухом малюк виходить і це дарує Оксані незабутні оргазмічні відчуття, на які вона так чекала. Вона пригортає дитинку до себе, поправляє зачіску і помічає, що чоловік зробив їй сюрприз! Весь цей час фотографиня непомітно вела фоторепортаж пологів. Оновлена сім’я передивляється фото, радіє з кожного фантастичного ракурсу.

Оксана прикладає малюка до грудей. Він широко відкриває ротика і починає активно смоктати молоко. Наївшись він засинає. Матуся відносить малюка до його кімнати, кладе в ліжечко. Доки Оксана приймає душ, чоловік замінює воду в басейні на нову, оновлює квіти і ця чудова подія закінчується коханням до нестями в карколомних позах.

На ранок сім’я спить донесхочу і зустрічає новий день нового життя, яке змінить їх світ на краще. Оксана підходить до дзеркала, радіє пласкому животику, що знов повернувся до неї, і чекає на остеопатку для післяпологового масажу і закриття пологів. Чоловік вітає дружину трьома букетами квітів, та ключами від нової машини з персональним водієм в подарунок. На вечір вже готові квитки на літак і спаковані валізи для відпочинку на Мальдівах.

Саме так здійснюється мрія, яка супроводжує кожну жінку, що стає матір’ю.