Молочні історії війни

Молочні історії війни, Вікторія, Прилуки, Чернігівська область

Добрий день.

Коли почалася війна, дитині було 1,5 р і ми вже м'яко завершували гв ... до 24 лютого 2022. Вже у перший день війни зрозуміла як важливо, що не встигли завершити. Ми проживаємо у приватному секторі, тому ховатися ніде, найближче сховище було зачинене... ніхто не розумів що робити, і да, окупанти збиралися їхати повз наше місто у Київ, бо неподалік траса. Їх колони прям кишіли, але дякуючи зсу, теробороні їх постійно розбивали. Бої відбувалися за 5 км від міста.

Було дуже страшно і гучно, нічого не зрозуміло... в магазинах продуктів було все менше, а можна було і не знайти взагалі нічого... весь цей час я кормила дитину грудьми, навіть більше ніж раніше, бо боялася що від стресу втратиться молоко і хтозна як далі.

4 березня вирішую їхати з дитиною за кордон, 3 доби ми їхали до Польщі, доба на кордоні. Збиралися поспіхом, їсти щось взяли, але ключове "щось". В дорозі гв було просто мастхев, бо зупинятися було особо ніде, в деяких районах небезпечно. Повернулися в Україну через 1,5 місяці, коли наші відігнали окупантів від міста. Закінчили гв у 1,11р

Окрема дяка вам, передивилася всі ваші відео до пологів 🩷

Вікторія
Прилуки, Чернігівська область