Підтримка матерів

Міфічний світ ідеального материнства

МІФІЧНИЙ СВІТ ІДЕАЛЬНОГО МАТЕРИНСТВА

Прокинувшись вранці, Оксана йде до дитячої кімнати, де її малюк спав всю ніч і не будив її. Вона підходить до дитячого ліжка і будить малечу. Малюк прокидається, посміхається, побачивши маму, тягне до неї ручки. Оксана обіймає своє маленьке сонечко, перевдягає, кладе знову в ліжечко, вмикає мобіль і малюк залюбки дивиться на літаючі іграшки. Тим часом Оксана приймає душ, снідає, читає стрічку новин. Лише вчора вона повернулась з пологового і набуть пропустила щось важливо від друзів.

Підійшовши до дитини після вранішніх турбот, Оксана прикладає дитину до наповнених молоком грудей. Вона радісно смокче, поглядаючи мамі в очі, мама посміхається від щастя та насолоди материнством. За 5 хвилин малюк вже ситий. Оксана кладе його на дитячий килимок з іграшками, і йде займатись хатніми справами.

Тоді вона вирішила прогулятись. Вдягнула маленького, нанесла легкий макіяж і пішла на прогулянку з візочком. Всю прогулянку дитя спало, поки матуся прогулялась, зробила невеличкий шопінг, обрала продукти для страви з нового рецепту, почитала книжку, завітала до подруги на каву і повернулась додому. Після повернення малеча прокинулась і, посміхаючись, покликала маму своїм гулінням. Оксана перевдягає малюка і прикладає до наповнених грудей. Він швидко наїдається, Оксана зціджує залишки молока – вийшло 180 мл на всяк випадок, якщо знадобиться, ховає зціджене в морозильну камеру. Далі вона кладе дитинча в шезлонг і, поки воно радіє поруч з мамою, готує тісто до сьогоднішньої лазаньї.

Оксана сідає трошки відпочити на масажне крісло, поки малючок спить, він заснув у шезлонгу. Вона слухає спокійну музику та вдихає аромат тосканського винограду від Sisetr’s aroma. Потім вона телефонує родичам і подругам, за якими вже скучила, і запрошує до себе на вечерю скуштувати її лазанью з соусом бешамель. Оксана нашвидкуруч готує обід (суп-пюре, картопля гратен, салат з мікрогріну, домашній лимонад без цукру) і якраз встигає до повернення чоловіка з роботи. Чоловік приніс свіжі еустоми і молода сім’я обідає, обговорює новини і планує, чим буде забавляти гостей ввечері.

Після обіду чоловік повертається до роботи, а Оксана йде до малюка, потроху будить його і прикладає до грудей. Після годування кладе малюка на дитячий ігровий центр і сідає за комп’ютер, що вирішити всі робочі питання свого надприбуткового інтернет-бізнесу. Потім вона повертається на кухню, щоб закінчити готувати вечерю. В цей самий час вона слухає аудіокнигу про особистісний ріст і паралельно робить помітки в своєму щоденнику особистого розвитку.

Перед вечерею у Оксани ще лишається близько півтори години, за які вона ще встигає трошки розслабитись, прийнявши ванну, обрати доречне до вечірніх гостей вбрання, і сервірувати стіл. Чоловік повертається з роботи і, поки Оксана купає і перевдягає малюка, розставляє на стіл вечірні страви. За 15 хвилин до візиту гостей вона годує дитину і вкладає спати на ніч. Як це зручно, коли в малюка є своя окрема кімната, де він спокійно відпочиває вже о сьомій вечора аж до ранку.

Вечір промайнув непомітно за веселими теревенями з друзями. Близько 10-ї години Оксана з чоловіком вже лишились самі, проводивши друзів, швидко прибрали зі столу і влаштували собі романтичну вечерю при свічках, адже коханий чоловік вже 4 доби не бачив її сам-на-сам і дуже скучив.

Солодка ніч приносить Оксані чарівні сновидіння, глибокий відпочинок і свіжість на весь день.

(с) Ніна Зайченко