MilkBlogger
Відпрацювання прикладання
Для перегляду нашої зустрічі від 15 грудня 2023 року натисніть кнопку PLAY
Деякі вхідні дані
Марку 3 тижні. Перші дні були болісні годування, зараз болі немає, але є суб'єктивні ознаки неефективного смоктання: Марко довго смокче і після цього поводить себе неспокійно, в грудях лишається ще достатньо молока.

На 11-й день Марко повернув вагу при народженні +
Відеоінструкція, як знімати селфі прикладання для розбору. Зверніть увагу! Зйомка має бути З БОКУ НІГ ДИТИНИ. З боку лоба дитини мені нічого не видно.
Для зручності відпрацювання також лишаю вам практикум з мого курсу (пароль для перегляду - LATCH):
Задачі на найближчий час
  1. Працюємо над щільністю прикладання: зверніть увагу, щоб верхній бік дитини (плече, стегно) були щільно притягнуті до вас. Для цього потрібно нижній бік трохи витягти знизу, ніби розгорнути дитину верхнім боком до себе.
  2. Перед прикладання ваш сосок має опинитись навпроти носа дитини, а не навпроти рота. Марко має піднімати голову вгору за соском.
  3. Використовуйте альтернативні методи догодовування замість пляшки, якщо в догодовуванні є необхідність. Зверніться до мене, якщо в цьому знадобиться допомога.
  4. Прибирайте зцідження. Якщо зненацька приходять відчуттся переповненості в грудях, коил Марко спить, зцідження на 2 хвилини для полегшення відчуттів в грудях.
  5. Чекаємо на зважування і за результатами вирішуємо, чи є необхідність застосування техніки ХС (харове смоктання).